Sala Paryska

Sala Paryska - Restauracja Zeppelin Gliwice
 

Minimalistyczny styl sali

Główna sala restauracyjna zaprojektowana jest w minimalistycznym stylu skandynawskim. Nie spotkacie się tutaj z niepotrzebnymi bibelotami. Górują tutaj kolory bieli i błękitu paryskiego. Strefa barowa zaakcentowana jest szarościami i czworokątnymi lustrami. 

 

Sala Paryska - Restauracja w Gliwicach Zeppelin
 

Sala restauracyjna łączona z wyjściem na taras

Biała płyta ceglana na ścianach nadaje niepowtarzalny klimat, a w połączeniu z możliwością wyjścia na taras daje wyraz uporządkowanej przestrzeni. Wspomniany taras w formie bielonej, drewnianej pergoli jest przedłużeniem stylu sali restauracyjnej, a kolorowe akcenty lamp nadają mu niepowtarzalny wyraz.

 

Restauracja Zeppelin Przystanek Smaku - Sala Paryska
 

Wnętrze sali

We wnętrzu sali spotkacie się Państwo ze stylowymi okiennicami oraz podwieszanymi donicami na czarnych metalowych konstrukcjach.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności