Sala Bankietowa Pawia

Sala bankietowa Pawia - Gliwice restauracja Zeppelin
 

Sala bankietowa w Gliwicach

Powyżej sal restauracyjnych mieści się sala bankietowa zwana salą Pawią. Jej nazwa pochodzi od luksusowej foto tapety pełnej iluzji, eleganckich wzorów i genialnych opalizujących kolorów.

 

Parkiet na Sali Bankietowej Pawiej w Gliwicach
 

Sala bankietowa na 60 osób

Według nomenklatury Paw jest ptakiem ozdobnym, potrzebującym przestrzeni. I tak też w naszej sali każde wprowadzenie światła dziennego powoduje niepowtarzalny efekt, a jej duża powierzchnia pozwala na pomieszczenie około 60 osób. 

 

Wnętrza na sali bankietowej w Gliwicach
 

Eleganckie wnętrza oraz wyjście na taras

Z sali można się przemieścić na dolny taras w formie bielonej, drewnianej pergoli. A droga z sali na taras przebiega przez elegancki korytarz okraszony białą ceglana płytą i podłużnymi lustrami.

 

Parkiet na Sali Bankietowej Pawiej w Gliwicach
 

Sprzęt multimedialny oraz klimatyzacja

Sala jest klimatyzowana i wyposażona w sprzęt multimedialny dlatego jest przystosowana zarówno do prywatnych imprez okolicznościowych jak i szkoleń firmowych.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności